środa, 22 lipca 2015

okurwajużwiem.


czuję jak Siedmiu krąży w moich żyłach. jakby sobie robili spływ na wyścigi. bawią się, degeneraci. a lisi to też ponętny. to kolor kolejnego kła w mojej paszczy.
 i...
byłabymbyałabymbyłabymbyłamjestem.

ósmym grzechem śmiertelnym. zmiksowanym z Siedmiu.
byłabym. może nie Nieśmiertelnym, chociaż grrreed zazwyczaj wygrywa z prrridem (ALE CZY Z WRRRATHEM TEŻ KOCHANIE HM? NIE ZAPOMINAJ JAK CI NA IMIĘ I NIE ZAPOMINAJ ŻE NIENAWIDZIMY) ale gdyby to wszystko razem skompresować, łacznie z tobą, Kirai..

powstałby Chaos. powstałby wolf's sin of Disorder (!):
  #nieład, #zatracenie, #zamęt, #rozpad, #rozprzężenie, #bałagan, #roztargnienie
(poukładaj w odpowiedniej kolejności to będzie tak -  1.roztargnienie-->2.rozprzężenie--->3.zatracenie-->4.bałagan-->5.zamęt-->[ioczywiscieszóstestadium]6.nieład/chaos

a potem przeskok do -->8.popierdolenie.

Zguba. Doom. Zagłada! DoomDoomDing-Dong!

Tak. Własna anarchia i totalne rozwichrzenie. Tak. Taki sobie zbuduję świat. Będę gorsza niż ty, Ban, chociaż ty jesteś wcale nie taki zły, a nawet całkiem niezły i niczego sobie, yhym, chętnie bym zmierzyła twoją chciwość na chaos, chętnie bym na tobie porwała te pedalskie ciuchy, ey, nie zaprzeczaj.


edit: och i jak mi koncepcja na Żywioły jebła! o jak jebła! its iwoluszyn! omg. aż za duzo sie nabroiło tego. muszę sobie wyrwały mikser sprawić.

Obserwatorzy

Archiwum bloga

Nał łot?

All eyes on the hidden door.

z czym się je paranoje

niekoniecznie o niedorzecznym.

Madness team: super, dark RAGE; cold, full of non-fulfilment WRATH; creepy, terrific ENVY and most of powerfull SADNESS (sa, sa sa samertajm!)

O mnie

Moje zdjęcie
Las Noches, Hueco Mundo
Jestem piekielnym ogarem. Ucieleśnieniem wrót do Tartaru. Jestem latem. Jestem polana benzyną. Jestem parnym tchem promieni. Szeleszczę jak huragan wśród liści. Jestem powietrzem. Jestem kolorem indygo. Jestem złowieszczą opowieścią na dobranoc. Nie jestem twoja i nie jestem nikogo innego. Jestem kawałkiem z ogniska i zakrętką mineralnej wody. Nie dosięga mnie percepcja krzyku, zrozum to, zrozum. Mam wielkie bezduszne serce i nie potrafię kłamać. Kocham mieć święty spokój. Jestem całkiem prosto skomplikowana.

Statystyka