czwartek, 18 stycznia 2018

dreaming so bad

Śniło mi się, że pozabijał nas wszystkich. Że to była ostatnia jasność, jaka pochłonęła ten świat — nie dzień, lecz płomień. Śniłam o waszych martwych twarzach, o stąconych koronach, roztrzaskanych tarczach, złamanych ostrzach w złamanych rękach, o opróżnionych magazynkach. Zamknięte powieki, rozorane blizny, otwarte rany, rozprute żyły. 
Śniło mi się, że cierpicie. 
Widziałam parę wydobywającą się z rozchylonych ust, raz za razem, wdech, wydech, wdech, wydech. 
Wydech. 
Nie widziałam pary wydobywającej się z twoich ust.
Usta siniały. Pary umierały. Śniłam o nas, o tym jak się rozstaliśmy, jak to się skończyło. Nie odeszłam, nie mogłam, nie sama. Odeszliśmy razem. Ogień gasł, zwęglone resztki świata tliły się jeszcze długo, ale nikt o tym nie wiedział, nikt tego nie podziwiał, tylko ciężkie kamienne stopy boga ukropu deptały ruiny świątyni życia, tylko on jeden, pan wszelkiego zniszczenia, doceniał upiorny kunszt swego dzieła.
A my, a nas nie było.
Tak mi się śniło.

Obserwatorzy

Archiwum bloga

Nał łot?

All eyes on the hidden door.

z czym się je paranoje

niekoniecznie o niedorzecznym.

Madness team: super, dark RAGE; cold, full of non-fulfilment WRATH; creepy, terrific ENVY and most of powerfull SADNESS (sa, sa sa samertajm!)

O mnie

Moje zdjęcie
Las Noches, Hueco Mundo
Jestem piekielnym ogarem. Ucieleśnieniem wrót do Tartaru. Jestem latem. Jestem polana benzyną. Jestem parnym tchem promieni. Szeleszczę jak huragan wśród liści. Jestem powietrzem. Jestem kolorem indygo. Jestem złowieszczą opowieścią na dobranoc. Nie jestem twoja i nie jestem nikogo innego. Jestem kawałkiem z ogniska i zakrętką mineralnej wody. Nie dosięga mnie percepcja krzyku, zrozum to, zrozum. Mam wielkie bezduszne serce i nie potrafię kłamać. Kocham mieć święty spokój. Jestem całkiem prosto skomplikowana.

Statystyka